Parkas

Klaipėdos miesto ramybės oazėje, didžiausiame miesto parke, galime drąsiai ir atsakingai konstatuoti, kad įrengėme didžiausią nuotykių parkų Baltijos šalyse. 

Norite ne tik pakvėpuoti grynu parko oru, bet smagiai bei turiningai praleisti laisvalaikio valandėlę – atvykite pas mus! Mes tikrai surasime pramogą ne tik jums bet ir visai jūsų šeimai ar smagiai draugų kompanijai.

Mes esame įsikūrę kone Klaipėdos centre, šalia  Prekybos centro Studlendas!

Ateikit ir išmėginki. Skrydžio laisvė padės pabėgti nuo gyvenimo rutinos ar problemų, o tam tikros progos sutikimas atraktyviai, leis potyrių nepamiršti ilgam! 

2015 metais  įrengėme naują trasą, su kuria kviečiame susipažinti vieniems pirmųjų. Išlaikydami paslaptį, pasakysime tik tiek, kad medžių viršūnėse jūsų lauks tikras retro automobilis!

O kur dar lauko kinas po atviru dangumi, kur dieną rodome seną-gerą animaciją, o vakarais džiuginame suaugusiuosius laiko patikrintais filmais.

VISUS parko lankytojus kviečiame išbandyti Drambliaskrydį. Tai puikus adrenalino pliūpsnis per keletą akimirkų, skriejant žemyn iš 16 metrų aukščio.      

Be viso šito kviečiame išbandyti puikiai išasfaltuotus parko takus, išsinuomojant riedučius, vaikus karštą dieną pamaloninti lauko pripučiamų masažinių baseinų malonumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *