Burnos irigatoriai

Burnos irigatoriai leidžia ne tik nesudėtingai ir be rūpesčių pasirūpinti dantų valymu, tačiau tuo pačiu užtikrina dar geresnę priežiūrą ir mikrobų pašalinimą. Skirtingų tipų prietaisai tiks įvairioms reikmėms: padės kovoti su parodontoze, dantų jautrumu ar pageltimu, lengviau prižiūrėti dantų breketus ar plokšteles. Sužinokite daugiau apie modernius irigatorius ir atraskite naudingus pasiūlymus puikia kaina, kuriems negalėsite atsispirti.

Viskas, ko reikia kruopščiai burnos ertmės priežiūrai

Irigatorius yra naudojamas kaip papildoma burnos ertmės valymo priemonė, skirta siekiantiems nepriekaištingos burnos ertmės sveikatos. Įsigyti šį prietaisą verta todėl, kad jis geriausiai pašalina nešvarumus iš tarpdančių ir kitų sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų. Ilgalaikis irigatoriaus naudojimas padės išvengti daugelio dantų susirgimų, todėl kur kas rečiau lankysitės odontologo kabinete.

Skirtingi irigatorių tipai

Išsirinkti irigatorių geriausia pagal konkretų problemos pobūdį. Kiekvienas irigatorius turi kiek kitokį antgalį ir yra pritaikytas specifinėms reikmėms. Plačiame asortimente rasite specialių tarpdančių irigatorių, balinančių irigatorių ir kt. Purkšdamas švelnią vandens srovę irigatorius puikiai pašalina maisto likučius tarp dantų, po dantenomis, nuo liežuvio, breketų ir plokštelių bei kitų sunkiau išvalomų burnos ertmės vietų.

Modernūs ir patogaus naudojimo Waterpulse burnos irigatoriai leis pamiršti dantų valymo rūpesčius ir patogiai, greitai, efektyviai išvalys dantis. Pasinaudokite moderniomis dantų priežiūros priemonėmis ir pasiekite dar geresnius rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *